Bodø naturskole  |  Sjunkhatten leirskole   |   Bilder - gjennomført undervisning

VELG EMNE:

Naturskole
- Pedagogiske mål
- Undervisnings-tilbud
Leirskole
Vi som jobber her
Bestilling
Kontaktinfo
Værvarsel


Vi som jobber i naturskolen

 Mona Unosen - Naturskolepedagog og leirskolelærer

Mobil: 901 65726   E-post: mona.unosen@bodo.kommune.no

-

   Tone Helgesen - Naturskolepedagog og leirskolelærer

Mobil: 994 69316   Epost: tone.helgesen@bodo.kommune.no

-

  Irene Thomassen - Vert

Mobil: 909 69212   E-post: irene.thomassen@bodo.kommune.no

-

   Armand Lengali - Fritidsleder ved Sjunkhatten leirskole

Mobil: 
993 19109   E-post: armand.lengali@bodo.kommune.no

-
  Tor Martin Hansen - Vaktmester

Mobil: 481 06518   E-post: tor.martin.hansen@bodo.kommune.no

-
  Monica Nygård Hetzler - Renholder/assistent

Mobil: 918 43404   E-post: monica.hetzler@bodo.kommune.no

-

 Tor Egil Kvalnes Rektor

Mobil: 908 97381   E-post: tor.egil.kvalnes@bodo.kommune.no

----------------

Besøksadresse: Vatnlia 42, 8050 Tverlandet

E-post: tor.egil.kvalnes@bodo.kommune.no

Naturskolens personale er mye opptatt i felten på dagtid. Letteste måten å få kontakt med oss på kan være å sende SMS eller e-post. 

Tilbake